تعمیرات پکیج در مشهد

3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج

تنظیم فشار اب پکیج و 3 دلیل افت فشار

در زمان استفاده از پکیج به علت فشار طبیعی آب گاهی ممکن است سیستم آب رسانی دچار افت شده که این اتفاق بصورت موقت و زودگذر تا حدودی عادی است. زمانی هم ممکن است افت فشار آب در سیستم آب رسانی پر تکرار شود یا همیشگی باشد. در این صورت باید احتمال خرابی وجود دارد. باید سیستم پکیج را به طور دقیق بررسی کرد تا بتوان علت اصلی افت فشار رفع کرد. یکی از نکات اصلی که باید بررسی شود تنظیم فشار آب است. در این مقاله آموزشی مشهد گستر سعی داریم تا 3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج را بصورت کامل بررسی کنیم. همراه ما باشید.

 

3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج

شیر پرکن یا هواگیری پکیج

شیر پرکن یا هواگیری پکیج نقش مهمی در دستگاه پکیج دارد که عدم کارکرد صحیح ان باعث ایجاد افت فشار در دستگاه پکیج دیواری منزل شما می شود از این رو در مرحله اول باید شیر پرکن یا هواگیری توسط سرویس کار مجاز بررسی و از سالم بودن ان اطمینان حاصل نمود.

دقت داشته باشید در صورت نیاز به سرویسکار متخصصی برای تعمیر پکیج در مشهد میتوانید از نمایندگی تعمیرات – خدمات پکیج ایران رادیاتور مشهد گستر کمک بگیرید.

اشنا شدن با موارد جامع و راهنمای تعمیر پکیج

برخی مواقع دستگاه هایی مانند پکیج نیاز به تعمیر پیدا می کنند که در آن زمان و به سرعت ممکن است تعمیرکاری در دسترس نباشد. در نتیجه خود افراد باید کمی با عیب یابی دستگاه آشنا باشند. برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله راهنمای تعمیر پکیج را مطالعه کنید. همچنین به اختصار در ادامه برخی از خطا ها و روش های شناسایی آنها را به اختصار توضیح می دهیم.

مشکل نشتی آب پکیج

شکستگی لوله ها و کوپلینگ ها، اتصالات غیر اصولی، سوراخ شدم مبدل برخی از علت های ممکن برای نشتی پکیج می باشد. اتصالات بررسی شود تا در صورت خرابی اتصالات، اتصالات پکیج سرویس شود. در صورت ترک یا سوراخ بودن هم توصیه می‌شود به تعمیرکار مراجعه کنید تا به صورت صحیح سرویس کار پکیج شما را سرویس کند.

حل مشکل گرم نشدن آب پکیج

فشار کم آب ورودی به پکیج، افت و نوسان فشار گاز، خرابی شیر سه طرفه، آلودگی مبدل، هوای داخل لوله پکیج، فرسودگی برد پکیج از رایج ترین دلایل خرابی پکیج دیواری است که باعث می شود آب گرم نشود.

ابتدا فشار ورودی گاز و آب را بررسی کنید ممکن است علت خوب گرم نشدن پکیج به دلیل فشار کم گاز و آب باشد. در ادامه فشار بار را بررسی کنید. ته نشینی، تهویه و بررسی سایر قسمت های پکیج از دیگر مواردی است که باید در نظر گرفته شود.

پکیج انفجاری روشن می‌شود

نشت برق، آسیب دودکش، فشار گاز تنظیم نشده است، جرقه خنک کننده ضعیف، اکسید شدن الکترود احتراق، کثیفی ناشی از احتراق، کمبود اکسیژن کافی برای احتراق، از عواملی هستند که باعث انفجار اشتعال پکیج دیواری می شوند. برای رفع این مشکل فشار گاز، دتکتور دود و برق دستگاه را بررسی کنید. سر الکترود احتراق تمیز شود، فاصله بین الکترود و سر مشعل را بررسی شود، این فاصله باید بین 3 تا 5 میلی متر باشد.

علت روشن نشدن پکیج

این عامل می تواند به علت پایین بودن فشار پکیج، رسوب گذاری پکیج و مسدود شدن مسیر آب، مسدود شدن مسیر دود، خرابی شمع و جرقه زنی از باشد. ابتدا فشار بار پکیج را بررسی نمایید، مسیر اگزوز را بررسی و از گرفتگی آن اطمینان حاصل کنید که این از دیگر نکاتی است که در این زمینه باید به آن توجه کنید. اگر شمع خراب است، آن را تعویض کنید.

برای برسی یه سری از عیوب مرتبط با دستگاه های پکیج میتوانید در مقاله راهنمای تعمیرات پکیج به مطالعه و افزایش اگاهی در این زمینه بپردازید و در صورت قصد انجام عملیات تعمیرات و سرویس دستگاه می توانید با شماره های تماس ما 09157058912 – 38695089 تماس بگیرید .


3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج

تست مدار لوله کشی شوفاژ ها و رادیاتور ها

مدار لوله کشی رادیاتور ها و یا فن کویل ها می تواند محل بروز نشت اب و کم شدن فشار اب سیستم پکیج و همچنین یکی از یکی از 3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج باشد. در نتیجه برای مرحله دوم تست کامل خط های لوله کشی و مبدل های حرارتی پیشنهاد می شود که برای انجام این امور می توانید از نیروهای متخصص ما در این زمینه کمک بگیرید .

3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج

میزان درجه تنظیم فشار اب پکیج چقدر است ؟

فشار تنظیمی که برای دستگاه پکیج تعریف شده هست بین 1 تا 1/5 میباشد که برای تنظیم فشار ابتدا باید شیر پرکن پکیج که در تصویر قبلی نشان داده شد را به سمت چپ چرخانده تا باز شود و اب درون دستگاه جریان پیدا کند سپس گیج فشار را کنترل و فشار را تنظیم می نماییم. در ادامه برای آشنایی بیشتر با 3 دلیل افت فشار آب و روش تنظیم فشار آب پکیج نکات زیر را مطالعه نمایید.

2 نکته کلیدی تنظیم فشار آب پکیج

  • نکته اول: شیر پرکن دستگاه در باید در حالت بسته باشد. مگر در حالتی که قرار قرار بر تنظیم بار دستگاه نیست. 
  • نکته دوم: اگر شیر پرکن باز باشد و درجه بار ثابت به دو دلیل می تواند باشد.
    • فشار آب ساختمان کم باشد. باید بار را تنظیم کرد تا فشار آب افزایش یابد.
    • احتمال اختلال در عملکرد مانومتر پکیج. احتمال رسوب گرفتگی وجود دارد. این مورد برای کاهش خسارت و جلوگیری از افزایش آن باید توسط متخصص انجام شود. همکاران ما در خدمت شما هستند.

نحوه تماس و استفاده از خدمات فنی مشهد گستر

برای دریافت خدمات پس از برسی سطحی مشکل وارده توسط خودتان در صورتی که نتوانستید مشکل را حل نمایید میتواند با شماره های تماس ما ارتباط برقرار و درخواست رفع عیب پکیج و تعمیر پکیج خود را ارائه نمایید تا در اسرع وقت سرویسکاران ماهر ما با شما تماس و برای ارائه خدمات اعلام امادگی نمایند .

شماره تلفن تعمیرات پکیج در مشهد

ویدئو اموزش تصویری ابگیری دستگاه پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *